- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Жергілікті желі
Оқушылар ойларын ортаға салып талдау жасайды.
1.Топология-желі компаненттерінің физикалық орналасуы..
2.Желі топологиялары: жұлдыз сақина жанен шина.
3.Желілік коммутатор деп бір желілік буыны ретінде компьютер желісін бір түйінмен байланыстыратын қондырғы. 4.Бағдарлағыш дегеніміз-желілік буын арасында мәліметтер дәстелерімен алмасуға арналған жане әртүрлі саулет желілерін байланыстыратын компьютер.
Оқушылар берілген сұрақтарға жауап бере алады
Қысқа мерзімді сабақ жоспары Бекітемін:_____________________________________
Күні | 22.01.2018. | |||||
Пәні | Информатика | |||||
Пән мұғалімі: | Хамзин А.Б. | |||||
Сабақ № | 19 | |||||
Сыныбы | 11 | |||||
Сабақтың тақырыбы: | Жергілікті желі | |||||
Сабақтың мақсаты: | 1.Жергілікті желі жайлы түсіндіру. 2.Оқушылардың ой-өрісін, ойлау қабілетін жетілдіру. Пәнге деген қызығушылығын арттыру. 3.Оқушыларды жауапкершілікке тәрбиелеу. | |||||
Күтілетін нәтиже: | 1.Жергілікті желі жайлы түсіндіре алады. 2.Жергілікті желіні баптау жайлы біледі. 3.WI-FI желісін баптау туралы түсіндіре алады. | |||||
Оқыту әдістері: | Баяндау, сұрақ-жауап | |||||
Дереккөздер: | Желілер | |||||
Тапсырмалар: | Бақылау сұрақтары мен тапсырмалар | |||||
Сабақтың кезеңдері | Әдіс-тері | Уақыты | Мұғалімнің әрекеті | Оқушының әрекеті | Күтілетін нәтиже | |
Ой толғау (Қызығушылығын ояту) | 10 мин | Сәлемдесу оқушыларды тәртіпке шақыру,сынып тазалығын,оқушы қатынасы,оқу құралдарын және сабаққа дайындығын тексеру және оқушыларға сәттілік. 1. Байланыс арналары дегніміз не? 2. Желілік хаттама дегеніміз не? 3. Желілердің түрлерін атап көрсет? | Оқушылар үйге берілген тапсырманы айтады және өздеріне берілген сұрақтарға жауап береді. 1. Байланыс арналары деп-мәліметтерді қашықтыққа жіберуге мүмкіндік беретін техникалық құралдарды айтады. 2. Желілік хаттама-желіге біріктірілген компьютерлерге ақпарат алмасуға жане қосылуға мүмкіндік беретін ережелер мен техникалық процедуралар жиыны. 3. Желілердің түрлер:тікелей кабельдік байланыс, жергіліктік аймақтық, корпоративтік, ғаламдық. | Оқушылар берілген тапсырмаларға жауап бере алады | ||
Мақсат қою | 3 мин | Жергілікті желі жайлы түсіндіру. | ||||
Мағынаны тану (жаңа тақырып) | 10 мин 15 мин | Оқушыларға сұрақтар беріледі: 1.Топология дегеніміз не? 2.Желі топологиялрын атап көрсет? 3.Желілік коммутатор дегніміз не? 4.Бағдарлағыш дегеніміз не? Тапсырма беріледі:Жергілікті желі | Оқушылар ойларын ортаға салып талдау жасайды. 1.Топология-желі компаненттерінің физикалық орналасуы.. 2.Желі топологиялары: жұлдыз сақина жанен шина. 3.Желілік коммутатор деп бір желілік буыны ретінде компьютер желісін бір түйінмен байланыстыратын қондырғы. 4.Бағдарлағыш дегеніміз-желілік буын арасында мәліметтер дәстелерімен алмасуға арналған жане әртүрлі саулет желілерін байланыстыратын компьютер. | Оқушылар берілген сұрақтарға жауап бере алады | ||
Ой толғаныс Қорытынды Бағалау Үйге тапсырма беру | 3 мин 2 мин 2 мин | Жергілікті желі, желілік коммутатор, желі топологиясы. Бақылау сұрақтары мен тапсырмалар. | Оқушылар үй тапсырмасын алады: Жергілікті желі | Оқушылар өз ойларына талдау жасайды. | ||
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/295929-zhergilikti-zheli
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Активные методы обучения в дополнительном образовании (экология и краеведение)»
- «Особенности организации социально-педагогической деятельности в образовательном учреждении»
- «Игровые пособия для работы с детьми дошкольного возраста (палочки Кюизенера, блоки Дьенеша, круги Луллия, ментальные карты Бьюзена)»
- «Логопедическое воздействие при алалии, заикании, нарушениях темпа речи и письменной речи»
- «Трудности школьников на разных возрастных этапах»
- «Движение Первых»: наставничество в рамках общероссийского движения детей и молодёжи»
- Организационно-педагогическое обеспечение воспитательного процесса в образовательной организации
- Музыка: теория и методика преподавания в образовательных организациях
- Педагог-библиотекарь в образовательной организации
- Педагогика и методика преподавания биологии в образовательной организации
- Педагогическое образование: педагогика и методика преподавания химии в образовательной организации
- Социальная педагогика: воспитание и социализация детей в образовательной организации

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.