- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Менің бір күнім
ПТД,F-70.71
11.09-15.09.2017 жыл
Айлық тақырып: Менің көңілді күндерім!
Сабақтың тақырыбы: Менің бір күнім
Сабақтың мақсаты:
Түзет-дамыту:Балаларға бір күндерін өткізу туралы түсінік беру, әңгіме құрастыруға үйрету, сұрақтарға толық жауап беруге дағдыландыру, математикалық жаттығулар орындату, ойыншықтардың атын жазу, АКТ-ны тиімді пайдалану.
Тәрбиелік:Тазалыққа, өз бетінше жұмыстануға, ұқыптылыққа тәрбиелеу.
Сабақтың барысы:
I.Ұйымдастыру бөлімі:
Балалармен амандасу.
II.Негізгі бөлім.
F-70,71
Түзету тапсырмалары:
1.Бір күнімді қалай өткіземін? әңгімелеу.(сурет бойынша)
2.Математикалық жаттығу. Эдуплеймен жұмыс.
(Садиров Н, Хайруллин Қ)
1)100+55= 500-100-100
47+10-10 356+1+2
20+45-40= 495+20-80
(Ғабитов А, Асқаров Н, Тілекқабылова Т.)
55+10 78-12
40+12 95-5
85+5 12-8
Салыстыру.
20*15 8*100
40*5 40*90
15*80 50*45
(Кабдиров Б)
(Сұлтан Д)
3.Қарсы мәндес сөздерді жаз.
Ақ -
Үлкен -
Қараңғы -
Алыс -
Ұзын -
Таза -
III.Сергіту сәті.
Орнымыздан тұрайық,
Алақанды соғайық.
Оңға қарап иіліп,
Солға қарап иіліп,
Бір отырып, бір тұрып.
Орнымызды табайық
4. Берілген сөздермен сөйлем құрау.
Қыс мезгілі, қысқы ойындар,қар, аққала, шана тебу, сырғанақ тебу, алғашқы қар, тәуелсіздік күні, жаңа жыл, аяз ата мен ақшақар, сыйлықтар, тауық.
5. Түбір сөзге –шы жұрнақтарының тиістісін қосып туынды сөз жаса.
Орман, аспаз,қал, отыр, ал, оқу, білім, сурет.
6. Мәтінді оқып, түсінгенін айту. (Қазақ тілі, 2-сынып, 150-бет)
7. Әріптерді бастыру.
8. Ойын: «Не жоғалды?»
Сол ойыншықтар мен суреттерді қолдануға болады. Балаға ойыншықтарды немесе суреттерді қарап, айтып, есте сақтауы ұсынылады. Содан кейін көзін жұмады. Бала көзін жұмған кезде бір ойыншық алынып тасталынады. Бала көзін ашып, ненің жоқ екенін айтуы керек. Ойынды бірнеше қайтара қайталауға болады, бала мен ата-ана орындарын ауыстырып ойнауларына да болады.
IY.Қорытынды.
Балалардың жұмысын мадақтау, мақтау.
Т\т: «Бір күнімді қалай өткізем?» туралы әңгімелеу.
II.Негізгі бөлім.
ПДТ
Түзету тапсырмалары:
1.Мәтін бойынша жұмыс. (кітаптан)
2.Математикалық жаттығу.
(Адиетов А)
2) Мазмұнды есептер.
1. Рүстем 10 алма, ал Жасұлан одан 2 алма кем терді. Жасұлан неше алма отырғызды?
2.Баққа барлығы 20 жеміс ағашы отырғызылды. Алмұрт ағашы-5. Баққа қанша алма ағашы отырғызылған?
3.Сұрақ-жауап сайысында Жәнібек 10 ұпай, ал Нұрбек одан 5 ұпай артық жинады. Нұрбек неше ұпай жинады?
3. Күз өлеңін жаттау.
Көк майсалы, көрікті
Алқаптағы көп егін.
Бұл күндері киіпті
Сары жібек көйлегін.
4.Артық сөзді тап.
Қыс (басталды, күн жылынды). Жапырақтар (сарғайып, көгеріп) түсіп жатыр. Күн (қысқара,ұзара)бастады. Қардан (аққала, шаңғы) жасаймыз. Балалар (шанамен, аққаламен) ойнады. Жаңа жылда (аяз ата мен ақшақар, ата мен әже) келеді. Қыста күн (суық, жылы) болады. Қыс мезгілінде (қар, жаңбыр) жауады.
5.Берілген сөздерден сөйлем құрап айту.
Күн тәртібі, тамақ, асхана, оқушы, кітап, дәптер.
6. АКТ-ны қолдану. Эдуплеймен жұмыс.
7. «Допты қуып жет»
Ойын мақсаты: балаларды шыдамды,сабырлы қалыпта берілген белгіні тыңдауаға,тез жүгіругі,түсетеріңн көлемін ажырата білуге баулу.
Ойынның шарты:бұл ойынға 5-6 бала, тәрбиеші басқаруымен қатыса алады.Тәрбиеші доптарды себетке салып алып,балалрдың алдына домалатып жібереді.»Допты қуып жет»деген белгі бойынша ,балалар допты ұстап алып тәрбиеші ұстап тұрған себетке салуы керек.
к/құралдар: түрлі-түсті ,үлкен-кішілі доптар
IY.Қорытынды.
Балалардың жұмысын мадақтау, мақтау.
Т\т:«Бір күнің туралы» туралы әңгімелеу.
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/268239-meni-bir-knim
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Современные методы, средства и технологии обучения в учреждениях СПО»
- «Организация образовательного процесса в соответствии с ФГОС СОО: преподавание истории и обществознания»
- «Заместитель директора по УВР: организация и содержание профессиональной деятельности»
- «Содержание и организация работы методиста ДОУ в соответствии с ФГОС ДО»
- «Трудное поведение обучающихся: особенности педагогической работы с нарушениями дисциплины»
- «Формирование и оценка функциональной грамотности обучающихся в условиях реализации ФГОС ООО»
- Оказание социально-психологической помощи: психологическое консультирование и психологическое сопровождение населения
- Реализация физического воспитания. Особенности организации адаптивной физической культуры для обучающихся с ОВЗ
- Физическая культура. Педагогическая деятельность по проектированию и реализации образовательного процесса
- Теория и методика преподавания истории в общеобразовательной организации
- Воспитательная деятельность в образовательной организации
- Химия: теория и методика преподавания в образовательной организации

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.