- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Тэгтер, атрибуттар, мәтінді пішімдеу, тізімдер
Күні:
Тақырыбы: Тэгтер, атрибуттар, мәтінді пішімдеу, тізімдер
Мақсаты
Тэгтер, атрибуттар, мәтінді пішімдеу, тізімдер туралы түсіндіру, жеке, топпен жұмыс жасауға үйрету, сыни ойлауын қалыптастыру.
Күтілетін нәтиже Тэгтер, атрибуттар, мәтінді пішімдеу, тізімдер туралы түсінік алады, жеке, топпен жұмыс жасауға үйренеді, сыни ойлауы қалыптасады.
Түйінді идеялар (кілтті сөздер) Бірлескен топтық жұмыс оқушылардың ынтымақтастығын дамытудың қуатты құралы болып табылады.
Сабаќ кезеңдері: Сабақ барысы Бағалау ресурстар
Кіріспе
Психологиялық тренинг
«Қоқыс жәшігі».
Балалар, сендер өз үйлеріңде болғанда бойларындағы бір нәрсені өзгерткілерің келе ме? Әдемі үйде дұрыс, мәдениетті, таза жанды әдемі адамдар өмір сүруі керек! Отбасындағылардың біреуі бұл туралы айтқан шығар. Өзіңді сиқыршымын деп елестетіп, мүмкіндігінді пайдаланып, өз бойындағы жағымсыз зиян әдеттерден арыл. Бұдан былай бойымызда жаман әдеттер қалмас үшін оларды бір параққа жазып, қоқыс жәшігіне тастайық. Балалар қағазға өздерінің жаман зиянды әдеттерін жазып, қоқыс жәшігіне лақтырады.
Топқа бөлу. Тұрақты топ.
Үй тапсырмасына шолу. «Өзіңді тексер!»
Оқушыларға сұрақтар қою арқылы үй тапсырмасын қорытындылаймын.
3 шапалақ
Жәшік,
парақшалар
Тўсаукесер Еркін талқылау.
Оқушыларға HTML –мен жұмыс жасаудың негізгі кезеңдермен көрсету арқылы, сұрақтар қою.
Компьютер, ЭО
Негізгі бґлім «ДЖИГО» әдісі
Мәтінмен жұмыс;
Тақырыпты түсініп оқу;
Тақырыптағы негізгі ойды жазу;
Өзара талқылау.
Сергіту сәті
Көңілді жаттығулар
басбармақ
оқулық, дәптер, стикер, А3, маркер.
Ќорытынды «Стикердегі 10 сұрақ»
Оқушылар сұраққа жауап береді. Бағалау экраны
Ќосымша оќу
Үйге тапсырма Тақырып бойынша деректер жинақтап әкелу.
Рефлексия Оқушылар тақырып бойынша «Бұрыннан не білемін?», « Не білуім керек?» сұрағына жауап жазады. Ал жаңа ақпарат бөлігіне «Не білдім?, «Қандай маңызды сәттерді енді анықтадым?» сұрағына жауап жазады.
Не сәтті өтті?
Нені дамыта аласыз?
Не сәтсіз ґтті?
Нені өзгерткіңіз келеді?
Қысқа мерзімді жоспар
Пән мұғалімі: Исмагамбетова А.У.
Пәні: информатика | Класы 11 «Ә» №23 | ||
Күні: | |||
Тақырыбы: | Тэгтер, атрибуттар, мәтінді пішімдеу, тізімдер | ||
Мақсаты | Тэгтер, атрибуттар, мәтінді пішімдеу, тізімдер туралы түсіндіру, жеке, топпен жұмыс жасауға үйрету, сыни ойлауын қалыптастыру. | ||
Күтілетін нәтиже | Тэгтер, атрибуттар, мәтінді пішімдеу, тізімдер туралы түсінік алады, жеке, топпен жұмыс жасауға үйренеді, сыни ойлауы қалыптасады. | ||
Түйінді идеялар (кілтті сөздер) | Бірлескен топтық жұмыс оқушылардың ынтымақтастығын дамытудың қуатты құралы болып табылады. | ||
Сабаќ кезеңдері: | Сабақ барысы | Бағалау | ресурстар |
Кіріспе | Психологиялық тренинг «Қоқыс жәшігі». Балалар, сендер өз үйлеріңде болғанда бойларындағы бір нәрсені өзгерткілерің келе ме? Әдемі үйде дұрыс, мәдениетті, таза жанды әдемі адамдар өмір сүруі керек! Отбасындағылардың біреуі бұл туралы айтқан шығар. Өзіңді сиқыршымын деп елестетіп, мүмкіндігінді пайдаланып, өз бойындағы жағымсыз зиян әдеттерден арыл. Бұдан былай бойымызда жаман әдеттер қалмас үшін оларды бір параққа жазып, қоқыс жәшігіне тастайық. Балалар қағазға өздерінің жаман зиянды әдеттерін жазып, қоқыс жәшігіне лақтырады. Топқа бөлу. Тұрақты топ. Үй тапсырмасына шолу. «Өзіңді тексер!» Оқушыларға сұрақтар қою арқылы үй тапсырмасын қорытындылаймын. | 3 шапалақ | Жәшік, парақшалар |
Тўсаукесер | Еркін талқылау. Оқушыларға HTML –мен жұмыс жасаудың негізгі кезеңдермен көрсету арқылы, сұрақтар қою. | Компьютер, ЭО | |
Негізгі бґлім | «ДЖИГО» әдісі Мәтінмен жұмыс; Тақырыпты түсініп оқу; Тақырыптағы негізгі ойды жазу; Өзара талқылау. Сергіту сәті Көңілді жаттығулар | басбармақ | оқулық, дәптер, стикер, А3, маркер. |
Ќорытынды | «Стикердегі 10 сұрақ» Оқушылар сұраққа жауап береді. | Бағалау экраны | |
Ќосымша оќу Үйге тапсырма | Тақырып бойынша деректер жинақтап әкелу. | ||
Рефлексия | Оқушылар тақырып бойынша «Бұрыннан не білемін?», « Не білуім керек?» сұрағына жауап жазады. Ал жаңа ақпарат бөлігіне «Не білдім?, «Қандай маңызды сәттерді енді анықтадым?» сұрағына жауап жазады. | ||
Не сәтті өтті? Нені дамыта аласыз? | |||
Не сәтсіз ґтті? Нені өзгерткіңіз келеді? | |||
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/257875-tjegter-atributtar-mtindi-pishimdeu-tizimder
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Педагогические технологии в работе воспитателя ДОУ»
- «Педагог-наставник в дополнительном образовании детей: содержание и организация деятельности»
- «Ключевые аспекты маркетинга в социальной сфере»
- «Творческая деятельность обучающихся»
- «Организация воспитательно-образовательного процесса в дошкольном учреждении в условиях реализации ФГОС»
- «Предшкольная подготовка»
- Теория и методика преподавания физики и астрономии в образовательной организации
- Организация и содержание деятельности младшего воспитателя в дошкольном образовательном учреждении
- Методика организации образовательного процесса в начальном общем образовании
- Секретарь учебной части. Делопроизводство в образовательной организации
- Управление специальной (коррекционной) образовательной организацией
- Профессиональная деятельность методиста дошкольной образовательной организации

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.