- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
- «Особенности логопедической работы с детьми с СДВГ»
- «Психологическое сопровождение детей и подростков с СДВГ»
- «Дошкольник с СДВГ: особенности работы с гиперактивными детьми»
- «Специфика обучения и воспитания школьников с СДВГ»
- «Дети и подростки с СДВГ: особенности обучения, воспитания и психологической поддержки»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
10 сынып қмж «Программа интерфейсі, нысандар» тақырыбына
Сабақ: Информатика | Мектеп: Ұзынағаш ауылындағы орта мектебі КММ | ||||||||||
Сынып: 10 «А» | Қатысқандар саны: | Қатыспағандар саны: | |||||||||
Күні:06.03.2018ж | Мұғалімнің аты-жөні:Кыпшакбаев Ж | ||||||||||
Сабақтың тақырыбы: | Программа интерфейсі, нысандар. | ||||||||||
Сабақ негізделген оқу мақсаты | Программа интерфейсімен таныстыру Программадағы нысандар, оларға қолданылатын құралдармен жұмыс істеуді үйрету | ||||||||||
Сабақтың мақсаттары | Барлық оқушылар істей алады: Программа интерфейсімен танысады | ||||||||||
Оқушылардың көпшілігі істей алады: Программадағы нысандар, оларға қолданылатын құралдармен жұмыс істей алады | |||||||||||
Кейбір оқушылар істей алады: 3D Blender программасында қарапйым тапсырмаларды орындайды. | |||||||||||
Ойлау дағдыларының деңгейлері | Білу,түсіну,қолдану. | ||||||||||
Жетістік критерийлері | Анимация терминін біледі Анимация құрудың жолдарын біледі Microsoft Power Point программасында мултимедиалық мүмкіндіктерді пайдалана алады. | ||||||||||
Құндылықтармен байланыс | Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуге тәрбиелеу. Шығармашылыққа баулу. Өз бетімен жұмыс істеуге үйрету. | ||||||||||
Пәнаралық байланыс | Ағылшын, Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы. | ||||||||||
АКТ | Презентация, байнероликтер,тақтада есеп шығару. | ||||||||||
Ресурстар | Оқулықпен жұмыс,карточкалар,стикерлер, bilimland.kz | ||||||||||
Әдіс-тәсілдер | Миға шабул,пікір,мысал,дәлел қортынды, | ||||||||||
Тілдік мақсат | Оқушылар: Программадағы нысандар, оларға қолданылатын құралдармен жұмыс істей алады Негізгі сөздер мен тіркестер( пәнге арналған сөздік және терминология): Нысандар, текше, шам, камера Сыныптағы диалог/жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер 1. 1.3D Blender программасы не үшін қолданылады? 2.Рендеринг қандай қызмет атқарады? 3.Программадағы жұмыс қандай режімде атқарылады? 4.Программада қандай нысандар орналасқан? | ||||||||||
Алдыңғы бөлім | 3D модельдеу және анимация. Виртуалдылық шынайы әлімді танып білу тәсілдерінің бірі | ||||||||||
Жоспар | |||||||||||
Жоспарланған уақыт | Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар ескертпелерді жазыңыз ) | Ресурстар | |||||||||
Сабақтың басы басы 5 мин Үй тапсырмасын тексеру 7 мин | Шаттық шеңберін құру «веер»әдісі АКТ-да деңгейлік тәжірибелік жұмыстарды дұрыс орындау.Жаңа тақырыпты қорытындылау. Ұйымдастыру. «ыстық алақан» тренингін ұйымдастыру. Сынып оқушыларын санау арқылы 2 топқа бөлемін Оқушылардың өткен тақырыбы бойынша алған білімдерін «Вееер» әдісі арқылы пысықтау Оқушы білгендерін тыңдай отырып, жаңа сабақ тақырыбымен және мақсатымен таныстыру. Ендеше, бүгінгі жаңа сабағымыз « Программа интерфейсі, нысандар». Жаңа тақырыпты «Ойлан, жұптас, бөліс» әдісі арқылы тақырыпты оқуға тапсырмалар беріледі. 1-топ.Программа интерфейсі 2-топ.Сахнадағы нысандар 2 топқа берілген тақырыпты постер қорғауды ұсынамын. Керекті мағлұматтарды дәптерлеріне жазады. Оқушылар берілген тақырыпты оқиды.Постер қорғайды Өзгелерді тыңдай отырып, өз білімін толықтырады. Қызығушылығын ояту кезеңі: Оқушыларға сұрақ қою арқылы жаңа сабақтың тақырыбын ашылады. ҚБ : Жауап берген оқушыны шапалақ соғу арқылы бағалап отыру | ||||||||||
Bilimland.kz сайытынан Анимция туралы көрсету. | |||||||||||
Жұптық жұмыс 8 мин Саралау тапсырмалары мин | І тапсырма: Топтық жұмыс: 3D Blender 2.49 программасының қанша бөліктен тұрады жәнде қандай?. Программа интерфейсіне сипаттама бер? Сахнадағы нысандарды атап өт? ҚБ: «Автобус аялдамасы» әдісі арқылы жұптар бір-бірінің есептерін тексереді Дескриптор Программа қанша және қандай бөліктен тұратынын айтады. 1-балл Программа интерфейсіне сипаттама береді. 1-балл Сахнадағы нысандарды айтады 1-балл Жауабы 3D Blender 2.49 программасы 3 бөліктен тұрады 1 Мәзір қатары 23D көрінісінің терезесі 3 Батырмалар панелі Программа интерфейсін сипаттауда бұл нұсқа орнықты. Десек те, терезе өлшемі үлкен не кіші болуы, терезе бөліктері әртүрлі орналасуы мүмкін. Бірақ ол маңызды емес. Есте сақтайтын тағы бір жайт, программада пернетақтадан орындау тиімдірек. Сондықтан жұмыс барысында меңзерді өзгеріс жасайтын бөлікке орналастырамыз. Сахнадағы нысандар: текше, шам және камера. Жұмыс терезесінен қиылысқан Х,Ү осьтерін,3D меңзерін (бұл меңзерді тінтуірдің меңзерімен шатастыруға болмайды) текше, камера және шамды байқауға болады. ІІІ тапсырма: Саралау тапсырмалары Текше ұғымы? Шам ұғымы? Камера түсінігі? Дескриптор Текше ұғымын біледі. 1-балл Шам ұғымын біледі. 1-балл Камера не үшін қажет екенін біледі 1-балл Жауаптары: 1 Текше- терезедегі көрініп тұрған нысан. Егер ол керек жоқ болса, оны алып тастауға болады. 2Шам-жарық көзі қызметін атқарады, 3Камера-кескіннің соңғы көрінісін көрсетуге керек. Камера арқылы кескінді әр түрлі бұрыштан көре аламыз. Үйге тапсырма: §24 оқып келу 180-182 бет | ||||||||||
Қосымша ақпарат | |||||||||||
Саралау ІІІ тапсырма: Саралау тапсырмалары Текше ұғымы? Шам ұғымы? Камера түсінігі? | Бағалау – Қалыптастырушы бағалау яғни бағалау карточкасы,шапалақ соғу арқалы,қарапайым тапсырмадан күрделі тепсырмаларға қарай бағалау. | Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері, денсаулық, АКТ-мен байланыс. Денсаулықты қорғау технологиясы,сергіту сәттері,белсенді түрлері қолданылған техника ереже бөлімдері | |||||||||
Рефлексия | |||||||||||
- Сабақ/оқу мақсаттары шынайы ма? - Бүгін оқушылар не білді? - Сыныптағы ахуал қандай болды? - Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма? - Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? - Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен? | |||||||||||
Қорытынды бағамдау | |||||||||||
Қандай екі нәрсе табысты болды (о иқытуды да оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да оқуды да ескеріңіз)? 1. 2. Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім? | |||||||||||
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Обработка и защита персональных данных в образовательной организации»
- «Преподавание химии по ФГОС ООО и ФГОС СОО: содержание, методы и технологии»
- «Работа с обучающимися с умственной отсталостью и обучающимися с ЗПР: особенности разработки и реализации АООП в соответствии с ФГОС»
- «Методика преподавания школьного курса «Кубановедение» в соответствии с ФГОС»
- «Адаптированные образовательные программы: разработка и реализация в соответствии с ФГОС СПО»
- «Особенности работы педагога с обучающимися с СДВГ в условиях реализации ФГОС»
- Профессиональная деятельность педагога-организатора. Обеспечение реализации дополнительных общеобразовательных программ
- Учитель-логопед в образовательной организации. Коррекция речевых нарушений у младших школьников
- Технологии социальной реабилитации и абилитации детей и взрослых
- Социально-педагогическое сопровождение обучающихся в образовательном процессе
- Методика организации учебно-производственного процесса
- Управление процессом реализации услуг (работ) в сфере молодежной политики

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.