- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Қарым-қатынас қуанышы
Міндеттері:
Білімдік: студенттерге қуаныш сезімінің адам өміріндегі мәнін түсіндіру;
Тәрбиелік: студентерді мейірімділікке шынайылыққа, адалдыққа, қамқорлыққа, достыққа, кешірімділікке тәрбиелеу;
Дамытушылық; студенттердің өзара жағымды қарым-қатынас жасау іскерліктерін дамыту;
Оқу- танымдық іс-әрекетін жасау және ұйымдастыру әдістері:
сөйлеу, көрнекілік, тәжірибелік; репродуктивті, түсіндіру-үлестірмелі, ізденіс, зерттеулік, мәселелі; индукциялы, дедукциялы; пассивті, белсенді, интерактивті, эвристикалық (керектінің астын сызу)
Оқу сабақ жоспары
Күні | Топ | Курс |
14.11.18ж | сд 179Қ | ІІ |
Пән: Өзін-өзі тану
Сабақтың ұзақтылығы: 90 минут/180 минут
(керектінің астын сызу)
Оқытушының Т.Ә.А.: Маханова Айман Жилкибаена
Сабақтың тақырыбы: Қарым-қатынас қуанышы
Сабақтың түрі: теориялық, тәжіриблік (керектінің астын сызу)
Сабақтың тұрпаты: жаңа материалмен таныстыру сабағы;шығармашылық сабақ, оқығанды бекіту сабағы; еп пен білімді қолдану сабағы; жалпылау және білімді жүйелеу сабағы; еп пен білімді түзету мен тексеру сабағы; аралас сабағы ,тәжірибе сабағы (керектінің астын сызу)
Құндылық: сүйіспеншілік
Қасиеттер: мейірімділік шынайылық, адалдық, қамқорлық, достық,
кешірімділік
Сабақтың мақсаты:Студенттерге риясыз сүйіспеншілікпен «бақыт», «қуаныш» «сыйластық», мейірімділік» туралы түсініктерін кеңейту.
Міндеттері:
Білімдік: студенттерге қуаныш сезімінің адам өміріндегі мәнін түсіндіру;
Тәрбиелік:студентерді мейірімділікке шынайылыққа, адалдыққа, қамқорлыққа, достыққа, кешірімділікке тәрбиелеу;
Дамытушылық;студенттердің өзара жағымды қарым-қатынас жасау іскерліктерін дамыту;
Оқу- танымдық іс-әрекетін жасау және ұйымдастыру әдістері:
сөйлеу, көрнекілік, тәжірибелік; репродуктивті,түсіндіру-үлестірмелі, ізденіс, зерттеулік, мәселелі; индукциялы, дедукциялы; пассивті, белсенді, интерактивті, эвристикалық (керектінің астын сызу); __________________________
Пәнаралық байланыстар: психология
Жабдықталуы:проектор,ноутбук
Әдебиет:
"Өзін-өзі тану" 1 курс студентіне арналған дәптер.
Сабақ барысы
Сабақ кезеңдері | Уақытты мөлшерлеу | Кезең мазмұны | ||
Ұйымдастыру кезеңі: | 5мин. | 1.Амандасу;. 2. Аудиторияның сабаққа дайындығын тексеру . | ||
Тірек білімінің өзектілігі | 5мин. | Дәйексөз «Қуанышсыз тән саулығы мен жан саулығының үйлесімді болуы мүмкін емес» В.А.Сухомлинский | ||
Үй жұмысын тексеру | 15 мин. | Оқулық.69-81 бет Дәптермен жұмыс істеу: жаттығу «Топта жұмыс істеу ережелері» | ||
Жаңа материалды меңгеруі | 15 мин. |
|
Алғашқы түсінікті тексеру | 15мин. | Сұрақтар: Қуанышсыз тән саулығы мен жан саулығының үйлесімді болуы мүмкін емес деген сөзді мағанасын қалай түсінесіңдер? Тән сұлулығы мен жан сұлулығының айырмашылығы қандай? - Күлімдеп, ақжарқын жүретін адамның көңіл-күйі үнемі жоғары болады. Ал ондай көңіл-күй жаныңды сау етеді. Жаның сау болса, денің сау болады. Денің сау болса жақсы еңбек ете аласың. Жақсы еңбектің нәтижесінде адамдар бақытты, молшылықта өмір сүреді. |
Материалды бекіту | 15мин. | І топ: Адамның шын ықыласпен істеген іс-әрекеттері қандай сезім тудырады? Сөздің қарым-қатынас жасаудағы рөлі қандай? ІІ топ: Әдепті сөйлеудің адами қарым-қатынасқа ықпалы қандай? Адами қарым-қатынас жасау мәдениетіне нелер жатады? Мұралардың ең қымбаты – сөз. Сөз күн шалмас қараңғы көңілді шалады, күн жылытпас суық көңілді жылытады, асылы адам да, нәрсе де тозады, жоғалады. Асыл сөз мәңгі жасайды. |
Жалпылау және білімді жүйелеу | 5мин. | Топпен талқылау |
Білімді есепке алу және бақылау | 5мин | Әң айту:Куанышым казынам |
Рефлексия | 5мин | Бүгін қандай сабақ өттік? (жауаптар тыңдалады) |
Үй жұмысы туралы ақпарат | 5мин | Оқулық.81-88 бет Дәптермен жұмыс істеу: жаттығу «Қазіргі қоғамдағы сленгия» |
Куанышым казынам Ғадылбек Жаңай
Мені армансыз деппе едің?
Жерде емес көктемнін
Көзімді ашып көргенмін
Ауызымды ашып өпкенім
Қайырмасы:
Қуанышым қазынам
Қабағыңнан наз ұғам
Таратайын халқыма
Өзің жәйлі жазып ән
Қиял құстай самғайды
Білесің ғой мән жайды
Көрсем көзім тоймайды
Сүйсем құмар қанбайды
Қайырмасы:
Қуанышым қазынам
Қабағыңнан наз ұғам
Таратайын халқыма
Өзің жәйлі жазып ән
Жас күнімнің желегі
Жаным жайсаң елегі
Кейде сені о,тоба
Жұтып қойғым келеді
Қайырмасы:
Қуанышым қазынам
Қабағыңнан наз ұғам
Таратайын халқыма
Өзің жәйлі жазып ән
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/339576-arym-atynas-uanyshy
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Обучение безопасным методам и приемам выполнения работ повышенной опасности в соответствии с государственными нормативными требованиями охраны труда (программа В)»
- «Реализация инвариантного модуля «3D-моделирование, прототипирование, макетирование» учебного предмета «Труд (технология)» по ФГОС»
- «Основы профессиональной деятельности классного руководителя (куратора) с учётом требований ФГОС СПО»
- «Ведение делопроизводства и защита персональных данных в образовательной организации»
- «Инклюзия в дополнительном образовании: особенности обучения и воспитания детей с нарушениями зрения»
- «Основы экономики в управлении образовательной организацией»
- Педагогика и методика преподавания физической культуры
- Учитель-логопед в образовательной организации. Коррекция речевых нарушений у младших школьников
- Профессиональная деятельность специалиста в области охраны труда: теоретические и практические аспекты
- Наставничество и организационно-методическое сопровождение профессиональной деятельности педагогических работников
- Педагогика и методика преподавания истории и обществознания
- Психология и педагогика дошкольного образования

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.