- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
- «Навыки успешного разрешения споров»
- «Здоровьесберегающие технологии в системе дополнительного образования»
- «Каллиграфия: основы формирования и развития навыков письменной выразительности»
- «Основы конфликтологии и урегулирования споров с помощью процедуры медиации»
- «Медиация: техники и приемы урегулирования споров»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Save the nature
2-сабақ
Сабақтың өтілетінкүні | пәні | сыныбы | Өткізетін мұғалім | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Ағылшын тілі | 8 | Жарасбекқызы Д | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың тақырыбы | Save the nature | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мақсаты | Табиғат,қоршаған орта, экология туралы ойларын өзара бөлісе отырып, сыни тұрғыдан ой қорытындысын жасауға дағдыландыру. Модальді етістіктер туралы білімдерін нақтылап, “should”, модальді етістіктері туралы түсініктерін қалыптастыру. Сөздік қорларын кеңейту. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Оқыту нәтижесі | Табиғат, қоршаған орта туралы, сұрақ-жауап арқылы диалогтік сөйлеуі қалыптасады Сыни ойлары дамиды; Модальді етістіктерді сөйлемде қолдана алады. | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Түйінді идеялар | At home and air - medicine.Туған жердің ауасы да шипа | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың мазмұны | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Уақыты ( минут) 2 мин 5мин 8мин 10мин 3мин 5мин 3мин 4мин 3мин | ресурстар Слайд Суреттер мозайка Слайд Флипчарт, суреттер, стикер, фломастер | Мұғалімнің іс-әрекеті 1. Кіріспе. А) Амандасу. B) Сабақтың мақсатымен таныстыру. 2. Психологиялық ахуал орнату. Ойын «Жануарлар» Elephant, whale, house, rabbit 3. Топтастыру. 4.Диаграммамен жұмыс «Сен бұл жайлы не ойлайсын?» Бағалау. Үш шапалақ 5. Жазу жаттығуы Сөйлем құрастыру
Бағалау. Үш шапалақ 6. Модальдік етістік «should», «shouldn’t » Protect woods Take care flying things plant trees We should Keep the country tidyHelp damaged birds animals natural resources Cut down trees around Set fields and forests on fire our houses We shouldn’t Pollute water, land, air, chemicals in the land or our food. 7. Сергіту сәті 8. «Миға шабуыл» Кроссворд шешу
Бағалау Формативтібағалау: топтық, өзара, жеке бағалау; смайлик жинау, мадақтау, сенім білдіру Смайлик арқылы бағалау. Б ағалау. Смайликтер арқылы. Excellent.!Very good! Not so good! Қорытынды. Мұғалім мәтінге байланысты сұрақтар қояды. Children, you can help taking part in street cleaning, collecting paper, metal, glass and plastic bottles. We should to pay much attention to ecological problems. We should to protect environment We should to take care of Earth The EARTH is our home. Its very important to save it for ourselves. I’m sure you are real friends our planet. Бағалау. Ұпай алу. Үй жұмысы. Кері байланыс. | Оқушының іс-әрекеті Мұғаліммен амандасады. Күннің жады, кезекшілік таралы айтады. Оқушылар іс қимылмен көрсетеді. Жануарлар суреттерінің кескіндерін жинау арқылы топтарға бөліну. көрші топпен жұмыстарын алмастырады, баға береді. Оқушылар топтасып, берілген тапсырманы орындайды. Оқушылар бір бірін бағалайды. Қай топ тез сөйлем құрастырад . Оқушылар бір бірін бағалайды. Оқушылар Модальді етістіктіктерді қолдана отырып сөйлем құрастырады Қай топ жылдам кроссворд шешед | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Сабақтың өтілетінкүні | пәні | сыныбы | Өткізетін мұғалім | |||
Ағылшын тілі | 8 | Жарасбекқызы Д | ||||
Сабақтың тақырыбы | English speaking countries | |||||
Сабақтың мақсаты | Ағылшын тілінде сөйлейтін елдердмен таныстыру олардың салт-дәстүрімен көрнекі жерлер туралы мағлұмат беру.Жаңа сөздерді пайдаланып өз ойын еркін жеткізу. | |||||
Оқыту нәтижесі | Басқа елдердің ағылшынша атаулары мен сол елдердегі тілдерді, сол елге тән ерекшеліктерді біліп, ой бөлесе алады; Сыни ойлары дамиды; Модальді етістіктерді сөйлемде қолдана алады. | |||||
Түйінді идеялар | Жеті жұрттың тілін біл,жеті түрлі ілім біл | |||||
Сабақтың мазмұны | ||||||
Уақыты ( минут) 2 мин 5мин 5мин 7мин 6мин 10мин 5мин 10мин | ресурстар Слайд Суреттер салынған қапшық Слайд Флипчарт, суреттер, стикер, фломастер Слайдтар карточкалар Доп | Мұғалімнің іс-әрекеті 1. Кіріспе. А) Амандасу. B) Сабақтың мақсатымен таныстыру. 2. Психологиялық ахуал орнату. “How people greet eacher in different countries?” To make a circle and greet each other as people in England, Korea, France, Japan, Turkey. 3.Топтастыру. Қалтадан елдердің туларын алып шығады. Әр елдің туына қарай топтарға бөлінеді Italy. Germany. England. 4.Сәйкестендіру Country Language Spain Kazakh Italy German The USA Spanish Germany English France Italian Great Britain Arabic China French Japan Russian Egypt English Russia Chinese Kazakhstan Japanese Бағалау. Ұпай беру 5. Жұптық жұмыс Сұрақ жауап. P1 P2 Суретке қарап қай қала екенін айтады Бағалау. Үш шапалақ 7. Топтық жұмыс. What are these countries famous for? Келтірілген елдердің несімен әйгілі екендігін анықтап, қағазға түсіріп, жұмыстарын қорғауды сұрайды. Group 1: Kazakhstan Group 2: The USA Group 3: China Бағалау. Екі жұлдыз, бір ұсыныс. Топқа бөлу. Түрлі түсті карточкаларды алып, олардың арт жағында бейнеленген көліктер туралы тақпақты айтып, өз топтарын табады: I’d like to go to Britain By bus, by bus, by bus. I’d like to go to Britain By car, by car, by car. I’d like to go to Britain By boat, by boat, by boat. I’d like to go to Britain On foot, on foot, on foot. Топпен жұмыс. Мұғалім жаңа мәтінмен таныстырады. Ойын. «Допты қағып ал». Мұғалім ағылшынша бір сөзді айта отырып ойыншықты бір оқушыға лақтырады. Оқушы ойыншықты қағып алып, сол сөздің аудармасын айтады. Бағалау. Ұпай беру. Қорытынды. Мұғалім мәтінге байланысты сұрақтар қояды. Бағалау. Ұпай алу. Үй жұмысы. Кері байланыс. | Оқушының іс-әрекеті Мұғаліммен амандасады. Күннің жады, кезекшілік таралы айтады. Әр елдің амандасуын қайталайды. Оқушылар сәйкестендіруін орындап, көрші топпен жұмыстарын алмастырады. Экраннан шыққан дұрыс жауаппен тексеріп, баға береді. Оқушылар жұптарына сұрақтар қояды. Өз сұхбаты туралы жазады. Оқушылар топтасып, берілген тапсырманы орындайды. Оқушылар бір бірін бағалайды. Тақпақтарын айтып, өз орындарына отырады. Оқушылардан сол мәтінді оқып, өздеріне бейтаныс болған сөздерді жазып алып, бір біріне үйретеді. Оқушылар модальді етістіктерді пайдалана отырып, сұрақтарға жауап береді | |||
Сабақтың өтілетінкүні | пәні | сыныбы | Өткізетін мұғалім | |||
Ағылшын тілі | 8 | Жарасбекқызы Д | ||||
Сабақтың тақырыбы | Geography of the London | |||||
Сабақтың мақсаты | Лондон қаласының географиялық жер атауларымен көрнекі жерлерімен таныстыру | |||||
Оқыту нәтижесі | Басқа елдердің ағылшынша атаулары мен сол елдердегі тілдерді, сол елге тән ерекшеліктерді біліп, ой бөлесе алады; Сыни ойлары дамиды; Модальді етістіктерді сөйлемде қолдана алады. | |||||
Түйінді идеялар | Poem: One road leads to London One road runs to Wales My road leads me seawards To the white dipping sails | |||||
Сабақтың мазмұны | ||||||
Уақыты ( минут) 2 мин 5мин 5мин 13мин 5мин 8мин 10мин 10мин 5мин 4мин | ресурстар Клип Слайд Слайдтар | Мұғалімнің іс-әрекеті 1. Кіріспе. А) Амандасу. B) Сабақтың мақсатымен таныстыру. 2. Психологиялық ахуал орнату. Шаттық шеңбер 3. Топтастыру. Елдердің суреттерің алады.Әр елдің туына қарай топтарға бөлінеді London, USA, Japan 4. Клип ( бейне роликті көрсету) 5.Саяхат Лондон Many people like to travel for abroad such as Paris, America or London. Today we will travel in London. 4.Сәйкестендіру Australia Turkish Egypt English Austria German Canada Welsh Greece Japanese Holland Arabic Japan Greek Turkey Dutch Wales English Бағалау. Ұпай беру Бағалау. Үш шапалақ 5. Мәтінмен жұмыс Оқушылр мәтінді оқыйды 6. Диологпен жұмыс Бағалау. Екі жұлдыз, бір ұсыныс. Қорытынды. Мұғалім мәтінге байланысты сұрақтар қояды. Бағалау. Ұпай алу. Үй жұмысы. Кері байланыс. | Оқушының іс-әрекеті Мұғаліммен амандасады. Күннің жады, кезекшілік таралы айтады. Шаттық шеңберге тұрады әр оқушы атына байланысты бір біріне бас әріптен басталатын сөзді айтады. Оқушылар бейне роликке қарап қай қала екенің айтады (London) Оқушылар сәйкестендіруін орындап, көрші топпен жұмыстарын алмастырады. Экраннан шыққан дұрыс жауаппен тексеріп, баға береді. Оқушылар жұптарына сұрақтар қояды. Өз сұхбаты туралы жазады. Оқушылардан сол мәтінді оқып, өздеріне бейтаныс болған сөздерді жазып алып, бір біріне үйретеді. Оқушылар роль бойынша диалог оқыйды | |||
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/47601-save-the-nature
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Содержание и методы преподавания общеобразовательной дисциплины «Иностранный язык» по ФГОС СПО»
- «Преподавание математики по ФГОС ООО и ФГОС СОО: содержание, методы и технологии»
- «Современный подход к преподаванию МХК в контексте ФГОС»
- «Ключевые аспекты маркетинга в социальной сфере»
- «Содержание психологической работы с детьми с нарушениями поведения»
- «Программа воспитательной работы для организаций отдыха детей и их оздоровления: основные аспекты и особенности реализации»
- Методика организации образовательного процесса в начальном общем образовании
- Воспитательная деятельность в образовательной организации
- Наставничество и организационно-методическое сопровождение профессиональной деятельности педагогических работников
- География: теория и методика преподавания в образовательной организации
- Педагогика и методика преподавания астрономии
- Педагог-библиотекарь: библиотечное дело в образовательной организации

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.