- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Формирование основ финансовой грамотности дошкольников в соответствии с ФГОС ДО»
- «Патриотическое воспитание в детском саду»
- «Федеральная образовательная программа начального общего образования»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Кроткосрочный план по английскому языку. Тема «Travelling» 3 класс
Сыныбы: 3 | Пәні: ағылшын тілі | ||
Сабақтың тақырыбы: | Travelling. Our metro. | ||
Сабақтың мақсаты: | Саяхаттау тақырыбы негізінде Алматы метросы және транспорт түрлерімен танысу | ||
Керекті жабдықтар: | 3 сынып оқулығы. “English ” С.Д.Рахимжанова; А.С.Волкова Проектор, ноутбук, түрлі – түсті маркер, флипчарт | ||
Күтілетін нәтиже: | А) Транспорт атауын біледі В) Сөйлемде жаңа сөздерді қолданады С) Еркін өз ойын айтып, талқылайды | ||
Сабақтың барысы | |||
Сабақ кезеңдері | Уақыты | Мұғалімнің әрекеті | Оқушы әрекеті |
Кіріспе | 5 мин 6 мин 6 мин | Сәлемдесу «Менің досым» тренингі «Визуалды айғақтар » әдісі арқылы 3 топқа бөлу 1 топ- Су көліктері 2 топ – Жер көліктері 3 топ – Ауа көліктері Үй тапсырмасын тексеру «10 сауал» әдісі | Мұғаліммен танысады. Тренинг арқылы ынтымақтастық атмосферасы қалыптасады. Суреттегі транспорттарды 3 типке бөледі. Транспорт атауларын 3 топқа бөлу арқылы арқылы 3 топқа бөлінеді. Оқушылар стикердегі сауалдарға жауап беру арқылы өткен тақырыптарды қайталайды. |
Тұсаукесер | 5 мин 5 мин | «Ой ашар» әдісі Children, do you like travelling? Have you ever been in other countries or cities? Where have you been? How did you get there? What kind of transports do we use to travel? “Travelling” әнін орындау 116 бет, 1 жаттығу Track 60 | Оқушыларға саяхаттау туралы сұрақтар қою арқылы тақырыптын мәнін ашу. Әнді оқып шығып, ән айтады |
Негізгі бөлім | 6 мин 4мин 4 мин | «Постер құру». Топтық жұмыс арқылы белгілі бір жерге қалай жету керектігі туралы маршрут құрады. 1 топ: Су көліктері 2 топ: Жер көліктері 3 топ: Ауа көліктері Сергіту сәті “Types of travelling” TPR әдісі 117 бет 2 жаттығу «Біздің метро» мәтінін оқу Бейнеролик «Алматы метросы» Синквэйн әдісі 1 зат есім 2 сын есім 3 етістік Сөйлем 4 сөзден құралған | Топпен постер құрады, қорғайды Топпен өзара бағалайды Оқушылар «Саяхат түрлері» әнінен транспорт түрлерін жүргізуді іс- қимылдарымен көрсетеді. Мәтінді оқып, аударады. Бейнеролик тамашалайды. |
Қорытынды | 5 мин | Маршруттық карта | Оқушылар маршруттық карта орындайды |
Бағалау | 3 мин | 1 топ «Смайлик »әдісі 2 топ «Бағдаршам» 3 топ «Бас бармақ » | Көңіл- күй смайликтерін таңдау арқылы балалар өздерін бағалайды |
Рефлексия | 3 мин | «Блоб » ағашы | Балалар өз ойларын айту арқылы кері байланыс орнатады |
Үй жұмысы | 2 мин | Үйден мектепке дейінгі маршруттық карта салып келу, жаңа сөздер. | |
Маршруттық карта
Оқушының аты-жөні______________________________
Сыныбы: 3 д
Пәні: ағылшын тілі
Орындау уақыты: 7 минут
Нұсқаулықпен жұмыс:
Тапсырманы мұқият қарап, кезең-кезеңімен орында.
Тапсырманы орындауда шартты белгілердің көмегіне сүйен.
Шартты белгілерге назар аудар!
Тапсырманың орындалу уақыты Тапсырманы бағалау
Тапсырманы орындауға қажетті құралдар: кітап, дәптер, қалам, қарындаш
Егер тапсырманы орындауда қиындық туса:
Кітаптың 147-150 беттеріндегі ережелерге сүйен
Көршіңнен көмек сұра (3 адамға дейін)
Мұғалімнен көмек сұра
3 минут ішінде сөйлемдерді қазақ тіліне аудар
I like travelling by train ________________________________________________
My family likes travelling_________________________________________________
I go to school by bus _____________________________________________________
My sister doesn’t like travelling by train_____________________________________
Cәйкестендір:2 минут
metro
a car
a ship
a plane
3 минутТиістісөзді таңдап,сөйлемді толықтыр:
Gotarebydoes
We like travelling ________ car
There ______ seven stations in Almaty metro
M y father has ________ a car
Maxim _______n’t like travelling by plane
ЖАРАЙСЫҢ!!!
Өзіңді тексер және бағала
Табыс критерийі | 0 қате | 1 Қате | 2 Қате | 3-4 Қате |
Сөйлем аудармасын дұрыс жаза алдым | 5 балл | 4 балл | 3 балл | 2 балл |
Транспорт атауларын дұрыс сәйкестендірдім | 5 балл | 4 балл | 3 балл | 2 балл |
Сөздерді дұрыс қолдандым | 5 балл | 4 балл | 3 балл | 2 балл |
Барлығы |
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/204569-krotkosrochnyj-plan-po-anglijskomu-jazyku-tem
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Педагогические технологии и методы на занятиях по хореографии»
- «Готовность детей к обучению в школе: психолого-педагогические аспекты»
- «Социальная работа с несовершеннолетними и семьями в трудной жизненной ситуации»
- «Обучение детей с нарушениями зрения: особенности разработки и реализации АООП в соответствии с ФГОС»
- «Реализация профессионального стандарта «Педагог профессионального обучения, среднего профессионального образования»
- «Преподавание русского языка и литературы по ФГОС ООО и ФГОС СОО: содержание, методы и технологии»
- Профессиональная деятельность педагога-организатора. Обеспечение реализации дополнительных общеобразовательных программ
- Преподавание технологии в образовательных организациях
- История и кубановедение: теория и методика преподавания в образовательной организации
- Физика и астрономия: теория и методика преподавания в образовательной организации
- Воспитательная деятельность в образовательной организации
- Образовательные технологии и методики обучения основам безопасности жизнедеятельности

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.