- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Оказание первой помощи в образовательных учреждениях»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Айнымалысы модуль таңбасы ішінде болатын теңдеулерге есептер шығару
Математика пән мұғалімі Копанова Нурсулу Лесбековна
Сынып | 11 «А» |
Сабақтың тақырыбы | Айнымалысы модуль таңбасы ішінде болатын теңдеулерге есептер шығару |
Мақсаты | Оқушылардың ой-өрісін, ынтасын, есептер шығаружәне есте сақтау қабілетін арттыру. |
Күтілетін нәтиже | 1. Айнымалысы модуль таңбасы ішінде болатын теңдеулер қасиеттерін біледі. 2. Есептер шығаруда қолдана алады. 3. Топпен жұмыс жасайды, білгенін ортаға салады |
Ресурстар | Жемістер, постер, маркер, А.Е. Әбілқасымова «Есептер жинағы» практикалық тапсырмалар А4 форматында, стикерлер. |
Сабақтың кезеңі (Блум таксономиясы) | Мұғалімнің іс-әрекеті | Оқушының іс-әрекеті |
Білу 3 минут | Кристалдар бойынша үш топқа бөлу: І топ: «Сары кристалл» ІІ топ: «Ақшыл қызыл кристалл» ІІІ топ: «Қызыл кристалл» Үй тапсырмасын тиянақтау: | Әр оқушының жауабы тыңдалады. |
Түсіну 10 минут | «Конвертегі сұрақ» І топ: Теңдеулер жүйесін шешу жолдары Мәндес теңдеулер дегеніміз не? |f(x)|=b ІІ топ: |f(x)|=|g(x)| Алмастыру тәсілі Айнымалысы модуль таңбасының ішіндегі теңдеулерді шешу алгоритмі ІІІ топ: |f(x)|=g(x) Аралық әдіс. Теңдеулер шешуде тиімді жолдары | Есептер шығару немесе |
Қолдану 12 минут | Оқулықпен жұмыс: №366,№367, №369 | |
Семантикалық карта 4 минут | Сематикалық карта жауаптары 1 топ Сематикалық карта 2 топ Постер 3 топ Сәйкестендіру тест | Сематикалық карта Сәйкестендіру тесті |
Талдау 10 минут | Деңгейлік тапсырма | А. 1.|y|=9 2.|x|=1.6 3.|x+5|=10 B. 1.|y|+2=6 2.3|x|-2=2|x|+3 C. 1.|y+2|=7 2.|2y+5|=3 3.(y-5)(y+9)=0 4.(y+1)(y+4)=0 |
Жинақтау 3 минут | «Ортадағы қаламсап» стратегиясы | 1.Модуль таңбасы бар теңдеу қалай аталады? 2.Модуль таңбасы бар теңдеудің неше шешімі болады? 3.Түбірлері бірдей теңдеулер қалай аталады? 4.|f(x)|=b 5.|f(x)|=|g(x)| 6.|f(x)|=g(x) 7.|f(x)|=g(x) 8. Аралық әдіс. |
Бағалау 2 минут | Әр топ басшысы өз топтарын бағалайды. | Әр топ басшысы өз топтарын бағалайды. |
Рефлексия 1 минут | Кері байланыс оқушылар сұрақтар бойынша пікірлерін білдіреді. «Білім ағашы» стикерлер іледі. | Топ ішінде қалайша жұмыс жасадыңыз? Бір-біріңізге қарқынды көмек бердіңіздер ме? Бүгін біз не үйрендік және бұл білімді қалай қолданамыз? Бүгінгі үйренгендеріңіз келесі сабақтарда қажетті бола ма? Сабақта қандай тапсырманы орындау кезінде қиналдыңыздар? |
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/253041-ajnymalysy-modul-tabasy-ishinde-bolatyn-ted
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Особенности работы концертмейстера в классе хореографии»
- «Основы дефектологии в работе с детьми с ОВЗ»
- «Профилактика выгорания и вторичной травматизации специалистов, работающих с кризисными состояниями»
- «Учитель-дефектолог (тифлопедагог): организация коррекционной работы с обучающимися с нарушениями зрения»
- «Подготовка обучающихся к ЕГЭ 2026 по информатике»
- «Преподавание английского языка в соответствии с требованиями ФГОС НОО»
- Проведение процедуры медиации и управление конфликтами
- Логопедическая работа при нарушениях речи у детей дошкольного возраста
- Управленческая деятельность в организации дополнительного образования детей
- Информатика: теория и методика преподавания в образовательной организации
- Основы дефектологии. Содержание и методы работы с обучающимися с ОВЗ
- Педагогика и методика преподавания физики

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.