- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
- «Особенности логопедической работы с детьми с СДВГ»
- «Психологическое сопровождение детей и подростков с СДВГ»
- «Дошкольник с СДВГ: особенности работы с гиперактивными детьми»
- «Специфика обучения и воспитания школьников с СДВГ»
- «Дети и подростки с СДВГ: особенности обучения, воспитания и психологической поддержки»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Білім деңгейін анықтау.Қайталау
Мусина Г.К. –бастауыш мектеп мұғалімі СОШ№19
1сыныпқа арналған сабақ жоспары. Пәні:МАТЕМАТИКА
Сабақты өткізу мерзімі:
Сабақтың тақырыбы: Білім деңгейін анықтау.Қайталау
Сабақтың мақсаты мен міндеттері: бірінші тоқсанда оқытылған матеиалдарды қайталау,жүйелеу,тиянақтау.Бес көлеміндегі сандар тақырыбына қарастырылған мәселені оқушылардың меңгеру деңгейін анықтау,есептер шығару,салыстыруды қарастыру.
Дамытушылық:Дағдысын жетілдіру жұмыс дағдыларын дамытуды жалғастыру
Тәрбиелік:Балаларды ақыл-ой, еңбек тәрбиесіне баулу, пәнге деген сүйіспеншілігін ояту,бір-біріне өзара көмек беруге тәрбиелеу.
Сабақтың әр кезеңдерінде оқушылардың құзіреттіліктерін қалыптастыру:
Басты құзіреттіліктер: құндылықты-бағдарлы, мәдениеттанымдылық, ақпараттық-технологиялық, когнитивтік, коммуникативтік, әлеуметтік еңбек, тұлғалық өзін-өзі дамыту.
Негізгі құзіреттіліктер: табиғаттанушылық, денсаулық сақтау, жан-жақты мәдениеттілік.
Құрал-жабдықтар: үлестірмелі қағаз, интерактивті тақта,слайд,тест,моншақ,тастар,санағыш таяқшары.
Сабақ түрі: аралас.
Оқыту әдістері: Оқу-танымдық әрекеттерін ұйымдастыру әдістері: көрнекілік – суреттер және тағы басқаларды көрсету).
Қолданылған жұмыс формалары (жекелеме жұмыс)
Сабақ құрылымы | Мұғалімнің әрекеті | Оқушылардың әрекеті |
I.Ұйымдастыру кезеңі II.Ауызша есеп III Жаңа сабақ. VI.Оқулықпен жұмыс V. Сергіту сәті VI. Түсінгенін тексеру VII.Бағалау VIII.Қорытындылау | Оқушылардың назарларын аудару Психологиялық дайындық Сәлем берем халқыма Сәлем берем жалпыңа Сәлемдесу кіреді Ата дәстүр салтына Балалар сендер қандайсыңдар? Логикалық есептер 1.Санау.Заттарды санау. Адасқан сандар ретін тап. Ттақтадағы суреттерге салыстыру таңбаларын қояды.. 2.Өрнектің оқылуы. 3.Қосу мен азайтудың компоненттерді атау. 2+1=3 3-1=2 4.Сергіту сәті 5.Оқулықпен жұмыс. 64б №2 дәптермен жұмыс Табиғи заттардан сан құрау. Сергіту сәті. Электрондық тест 1.Санды өрнекті тап. 2.санның құрамы 3.геометриялық фигуралар. 4.тура теңдік 5.Тура емес теңдік. Бекіту. Мақал-мәтел,санамақтар айту. Рефлексия Бағалау. Үйге тапсырма:дәптерге ұзындығы 5см кесінді сыз. | Қажетті құрал-жабдықтарын алу. Біз қандаймыз,қандаймыз Шұғылалы таңдаймыз Күлімдеген күндейміз Ренжуді білмейміз Қуанамын менде , Қуанасың сенде Қуанайық достарым Аайлап атқан күнге! Өткенді қайталайды еске түсіреді. Берілген қағаздағы заттарды санау арқылы сандарды жинау. Сергіту сәті бойынша қимыл жасайды. Кітаппен жұмыс.Тақтада топ басшылары есептің дұрыс жауабын жазады. Есептің жауабын тауып шығарады Тастардан 1санын,таяқшалардан 4санынын,моншақтан 5санын құрастырады. Ауызша әр топ жауап береді. Балалардың жауабы. 1,2,3,4,7,9сандарына байланысты мақалдар айту.Сандарға байланысты санамақты айта отырып, «Жарайсыңдар!»деген сөзді ашу. Машинаға балалар сайманның суреті бар тапсырманы сала отырып,өздеріне қажетті қаламсапты алады. Күнделікке үй тапсырмасын жазады. |
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Образовательная робототехника: содержание, методы и технологии преподавания»
- «Организация работы с обучающимися с ОВЗ в реализации предметной области «Искусство»
- «Преподавание истории и обществознания в соответствии с ФГОС ООО от 2021 года»
- «Развитие читательской грамотности обучающихся на уроках русского языка и литературы»
- «Современные подходы к преподаванию иностранного языка (английского языка) в условиях реализации ФГОС ООО»
- «Организация обучения и воспитания учащихся с ОВЗ в соответствии с ФГОС»
- Музыка: теория и методика преподавания в образовательных организациях
- Педагогика и методика преподавания биологии
- Педагог-библиотекарь: библиотечное дело в образовательной организации
- Педагог-организатор: проектирование и реализация воспитательной деятельности в образовательной организации
- Психологическое консультирование: оказание психологической помощи населению и трудовым коллективам
- Организация учебно-воспитательной работы с обучающимися в группе продленного дня

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.