- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
- «Навыки успешного разрешения споров»
- «Здоровьесберегающие технологии в системе дополнительного образования»
- «Каллиграфия: основы формирования и развития навыков письменной выразительности»
- «Основы конфликтологии и урегулирования споров с помощью процедуры медиации»
- «Медиация: техники и приемы урегулирования споров»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Разработка открытого урока
«Береговой орта мектебі» КММ
Сабақ жоспары
Тақырыбы: Азиада 2011
Дайындаған: Бексултанов Алмас Сабыржанұлы
Береговой ОМ қазақ тілі мен әдебиеті
мұғалімі
Береговой с.
2014 ж.
Тақырып: Азиада 2011
Сынып: 7.
Күні: 20.02 2014
Мақсаттар: оқушыларды етіс тақырыбындағы білімдерін бекітіп, топ болып
жұмыс жасауды үйрету. Сын тұрғысынан ойлау дағдыларын
қалыптастыру
- әртүрлі тақырыптардың жасалуы арқылы балалардың түсіну және сөйлеу
дағдыларын дамыту
- балалардың салауатты өмір салтына деген сүйіспеншілікті, отандық
споршыларға деген құрмет сезімдерін тәрбиелеу.
Сабақтың түрі: құзыреттілікті қалыптастыруға бығытталған сабақ
Сабақтың құралдары: оқулық, интерактивтік тақта, тапсырма парақтары
Сабақ кезеңдері | Сабақ барысы |
Ұйымдастыру кезеңі | Сәлеметсіңдер ме балалар? Бүгінгі сабақта біз қызықты бір сабақ өткіземіз. Біз топтарға бөлініп жауап береміз. |
Сабақтың мақсатын қою | Балалар, қазір бір ролик көріп, сабақтың тақырыбын айтыңдар. Сабақта не туралы әңгімелейміз. Азиада қай жылы болды? Азиада қай қалаларда өтті? Азиадада қай ел жеңіске жетті? |
Сөздік жұмысын өткізу | Балалар, қалай ойлайсыңдар қазақша сөйлеу үшін не керек? Қазір біз қай грамматикалық тақырыпты өтіп жатырмыз? Кестедегі сөздермен сөйлем құрастыру |
Мәтінмен жұмыс істеу | Мәтіннен етіс жұрнағы етістіктерді бір бағынаға, етіс жұрнағы жоқ етістіктерді екінші бағынаға теріп жазыңдар 2011 жылы 30 қаңатр мен 6 ақпан аралығында астана мен Алматы қалаларында 7-ші қысқы Азиада ойындары өткізілді. Отызға жуық ел бас қосты. Азиадада алғаш рет Алау эстафетасы ұйымдастырылды, Олимпиада ережелеріне сәйкес тендіріліп жасалды. Ашылу салтантына арналған бағдарламаға қазақстандық тарихшылар, мәдениетшілер, кәсіби әртістер қатысты. Азиада қазақстандықтарға зор қуаныш сыйлады. Қазақстан құрамасы алтын, күміс, қола медаль салып бүкіл әлемге отанымызды танытты. Етіс жұрнақтары бар етістіктер Етіс жұрнақтары жоқ етістіктер |
Суреттермен жұмыс | Берілген суреттерді екі топқа бөліп, бөлу себебін анықтаңдар Екі екіден біріктіріп, біріктіру себебін анықтаңдар |
Тапсырмаларды жасау | Сен кеше Азиада жаңалықтарың қарадың. Ал сенің досың бұл жаңалықтарды қараған жоқ. Оған Азиадада өткен сайыстардың нәтижелерін білгісі келеді. Етіс жұрнақтарын пайдаланып, досыңа кеше өткен оқиғалар туралы әңгімеле. Ақпарат көзі: |
Спорт жаңалықтары |
Кеше хоккейден жарыстар ____. Финалдық ойында жеті шайба ___. Биатлон нан келесі жарыстар ___. Жеңіске жеткен спортшыларға медальдармен қатар гүл шоқтары ___. Өткен күні жақсы нәтижелер ___. Шаңғыдан елрекорды ____ |
Топтық жұмыс
Сөзжұмбақты шешу
Мәтіннен етіс формасында тұрған етістікті теріп жазып, сөзжұмбаққа жазу
І топ ІІ топ
А | А | ||||||||||||||||||||||
Л | С | ||||||||||||||||||||||
М | Т | ||||||||||||||||||||||
А | А | ||||||||||||||||||||||
Т | Н | ||||||||||||||||||||||
Ы | А |
Азиада елімізге үлкен қуаныш әкелді. Алматыда жеңіске жетті. Жеңіске жеткен спортшыларға
және Астанада жаңа спорт кешендер салынды. медальдармен қатар жақсы сыйлықтар сыйлан
2.2011 жылы өткен Азиадаға отызға жуық елдің ды.
спортшылары қатысты. Қазақстан Азиадада 2. Азиадаға отызда жуық елдің спортшылары
бірінші орын алды. Біз өз спортшыларымен мақ қатысты. Әлемнің әйгілі споршылары жеңіске
танамыз. таласты. Бірақ Қазақстандықтар көптеген
3. Азиада ойындары өте қызыз болды. Мен спор түрлерінде бірінші орын алды.
жарыстардың бәрін қарадым. Достарымен хабар 3. Мен бүкіл жарыстарды теледидардан
ласып, спортшыларымыздың жетістіктеріне бірге қарадым. Бүкіл жұмыстарымды аяқтап, жарыс
қуандық. басталғанда теледидар алдына отыратынмын.
4. Азиадада қазақстан спортшылары бірніші орын 4. Азиада болғанда бізан барлық жарыстарды
алды. Чемпиондар арасында Қостаналықтар да теледидар қарадық. Қазақстандық спортшылар
болды. Дене шынықтыру мұғалімі бізге чемпион көптеген алтын, күміс,қола медальдарды жеңіп
дарымыздың аттарын жаттатқызды. алды. Спортшылар өз жетістңктерімен бізді
5. Қазақстан спортшылары ең көп алтын медаль қуантты.
дарды жеңіп алды. Чемпиондарға көптеген сыйлық 5. Азиада Астанадағы Астана арена стадионын
сыйлап, олар туралы көп жақсы сөз айтылды. да ашылды. Ашылуға көптеген спортшылар
әртістер, әншілер қатысты. Бұл ғажайып
көрініс болды.
Тест
5 сұрақ тестке жауап берңдер
1.Қазақ тілінде қанша етіс бар?
А) В)
С) D)
2.Өзгелік етістің жұрнағын көрсет
А) ыл В) ын
С) ыс D) ғыз
3.Қай етісте әрекет иесі жоқ
А) өздік В) ырықсыз
С) өзгелік D) ортақ
4.Сөйлемде қай етіс түрі қолданған?
Қыз айна алдына таранды.
А) өздік В) ырықсыз
С) өзгелік D) ортақ
5.«Әкелістім» сөзі орыс тіліне қалай аударылады?
А) был принесен В) принес
С) помог принести D)попросил прнести
Рефлексия
Сендерге бүгінгі сабақ ұнады ма?
Сабақта не ұнады?
Сабақта не ұнамады?
Қазір смайликтарды алып, олар арқылы өз эмоцияларын көрсетіндіер.
Үй жұмысы
Бір қысқы спорт түрі туралы хабарлама жасау
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/46350-razrabotka-otkrytogo-uroka
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Особенности работы педагога с обучающимися с РАС»
- «Инклюзия в дополнительном образовании: особенности педагогической работы с детьми с нарушениями слуха»
- «Современные подходы к преподаванию ОБЖ в условиях реализации ФГОС ООО»
- «Современные педагогические технологии в условиях реализации ФГОС»
- «Специфика организации обучения детей с тяжелыми и множественными нарушениями развития (ТМНР)»
- «Методы и техники обучения скорочтению»
- Изобразительное искусство и педагогическая деятельность в образовательных организациях
- Основы управления дошкольной образовательной организацией
- Теория и методика преподавания физической культуры в образовательной организации
- Физическая культура. Педагогическая деятельность по проектированию и реализации образовательного процесса
- Педагогическое образование: теория и методика преподавания физики
- Содержание и организация профессиональной деятельности педагога-дефектолога

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.