- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Поурочный план открытого урока 9 класс «Мажан Жмабаев»
Қысқа мерзімді жоспар | ||||||
Пән: Қазақ тілі Т2 | Бөлім: 10. Алаш идеясы мен қайраткерлері. Дидахмет Әшімхан «Бес арыс» | |||||
Күні : 13.03 | Педагогтің аты-жөні: | |||||
Сынып: 9 В | Қатысқан оқушылар: Қатыспаған оқушылар : | |||||
Сабақтың тақырыбы:39. Бес арыстың бірі – Мағжан Жұмабаев | ||||||
Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаттары | 9.1.2.1 тыңдалған мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың шынайылығы мен нақтылығын анықтау; 9.2.3.1 коммуникативтік жағдаятқа сай сөйлеу тіліндегі интонация, кідіріс, логикалық екпіннің мәнін түсініп, өз ойын жеткізу | |||||
Сабақтың мақсаты : | Барлық оқушылар: мәтіннің негізгі мазмұнын түсіну, ақпараттың шынайылығы мен нақтылығын анықтай алады; коммуникативтік жағдаятқа сай сөйлеу тіліндегі интонация, кідіріс, логикалық екпіннің мәнін түсініп, өз ойын жеткізеді. | |||||
Сабақтың барысы | ||||||
Сабақтың кезеңі/уақыт | Педагогтің әрекеті | Оқушының әрекеті | Бағалау | Ресурстар | ||
Сабақтың басы | «Психологиялық жағымды ахуал қалыптастыру: Ертең 14 наурыз елімізде Наурыз мейрамының басы Көрісу күні. Бұл күнді Амал мерекесі деп те айтады. Халық қыстан аман-есен шыққанына, көктемге аяқ басып, туыс-туған, көрші-көлеңмен жүздескеніне қуанып, қол алысып, төс қағысады. Бір-біріне деген араздық, өкпе-ренішті ұмытып, амандық тілейді Үй жұмысын тексеру Сабақтың тақырыбын, мазмұнын суреттер арқылы болжайды. Қызығушылықты ояту. Видео көрсетіліп, жаңа тақырыпқа жол көрсететін жетекші сұрақтар қойылады.. Мен жастарға сенемін! Арыстандай айбатты, Жолбарыстай қайратты Қырандай күшті қанатты Мен жастарға сенемін! Видеода кім бейнеленген? «Мен жастарға сенемін» өлеңінің авторы кім? | «Бас бармақ» Оқушылар жылдам жауап береді | Слайд Түрлі- түсті жүрекшелер
https://wordwall.net/ru/resource/69212146 | |||
Сабақтың ортасы | 1.Сөздікпен жұмыс. Жаңа сөздермен таныстырады, оқушыларға қайталатады, жаңа тақырыпқа байланысты сөздіктермен жұмыс. Тыңдалым тапсырмасы Жеке жұмыс тапсырма Жұптық жұмыс: Сергіту сәті «Сандарды сөйлет» «Мағжан Жұмабаевтың ізімен» (Топтық жұмыс) | Тыңдалым,айтылым. Жарқын жұлдыз-яркая звезда Дәулетті-богатый Азаттық-свобода Мазақ-шутка Ақтал-оправдаться Бодандық- "зависимость", "подчинение" Жаңа тақырыпқа байланысты видеоролик көрсетіліп, сол бойынша тапсырмалар беріледі Айтылым Берілген ақпараттың «шын», «жалған» екендігіне жауап береді
Тапсырма барысы: 1-кезең: Негізгі сөздерді анықтау Ол мәтіндегі негізгі мазмұнды ашатын 3 маңызды сөз немесе сөз тіркесін анықтап, дәптеріне жазады.Бұл сөздер тақырып, идея немесе мәтіндегі негізгі ақпаратты сипаттауы тиіс. 2-кезең: Негізгі сөздерді түсіндіру Жұптағы екінші оқушы әрбір таңдалған сөздің мағынасын және оның негізгі ойды қалай ашатынын түсіндіреді. 8 0 (сан) (түсі) Білім жолы (І топ) Мағжан Жұмабаевтың алған білімі мен оқыған оқу орындарын жаз Қайраткерлік жолы (ІІ топ) Мағжанның қоғамдық-саяси қызметін сипаттайтын негізгі оқиғаларды анықтап, постер қорға | «Смайликтер» Дескриптор 3 балл -Сұраққа жауап береді «Асық жинау» арқылы бағаланады
Дескриптор: -мәтінді тыңдайды -шын,жалған екендігін айтады Дескрипторлар: ✅ Мәтіннен негізгі ақпаратты білдіретін сөздерді дұрыс анықтайды. ✅ Таңдалған сөздердің маңызын түсіндіріп, оның мәтіндегі рөлін ашады. ✅ Ақпараттың шынайылығын талдап, оны басқа оқушылармен талқылайды. ✅ Өз ойларын қысқа әрі нақты жеткізеді. Оқушылар жылдам берілген сергіту сәтін орындайды Дескрипторлар:✅ Оқушылар мәтіндегі негізгі ақпаратты анықтап, оны дұрыс жіктейді.✅ Ақпараттарды жүйелі түрде орналастырады.✅ Өз зерттеуін визуалды (постер, диаграмма, кесте) түрде ұсынады.✅Жұмыс нәтижесін сынып алдында қорғап, сұрақтарға жауап береді | Оқулық сөздік слайд
Слайд Оқулық Оқулық слайд
Слайд Фломастер А3 | ||
Сабақтың соңы | Үй тапсырмасын беру : Тақырып туралы қосымша мәлімет. 4,5- тапсырма | |||||
Кері байланыс «Киіз үйді таңда» | Мұғалімдерде кері байланыс жасайды Кюар код арқылы сабаққа деген өз ойларын қалдырады (домбыра таратылады) |
| ||||
Бағалау | Мұғалім формативті бағалауы бойынша қорытынды балын қояды. (асық таратылады) | |||||
«№252 Г.Н.Ковтунов атындағы мектеп-гимназиясы» КММ
АШЫҚ САБАҚ
Тақырыбы:«Бес арыстың бірі – Мағжан Жұмабаев»

Сыныбы: 9 «В»
Пән мұғалімі: Сыздықова Алия Кеңесбекқызы
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/631359-pourochnyj-plan-otkrytogo-uroka-9-klass-mazh
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Организация учебно-воспитательного процесса в системе дополнительного образования детей»
- «Сопровождение обучающихся с расстройствами аутистического спектра и ранним детским аутизмом в образовательной организации»
- «Социальная реабилитация лиц, освобождённых из мест лишения свободы»
- «Развитие читательской грамотности обучающихся на уроках русского языка и литературы»
- «Основы дефектологии в работе с детьми с ОВЗ»
- «Развитие УУД обучающихся 10-11 классов в соответствии с требованиями ФГОС СОО»
- Организация и содержание деятельности младшего воспитателя в дошкольном образовательном учреждении
- Теория и методика преподавания истории в общеобразовательной организации
- Педагогическое образование: педагогика и методика преподавания химии в образовательной организации
- Организационно-методическое сопровождение педагогов. Наставническая деятельность в образовательной организации
- Предшкольная подготовка в условиях преемственности дошкольного и начального общего образования
- Руководство и управление организацией дополнительного образования детей










Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.