- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Центр «Точка роста»: создание современного образовательного пространства в общеобразовательной организации»
- «Особенности логопедической работы с детьми с СДВГ»
- «Психологическое сопровождение детей и подростков с СДВГ»
- «Дошкольник с СДВГ: особенности работы с гиперактивными детьми»
- «Специфика обучения и воспитания школьников с СДВГ»
- «Дети и подростки с СДВГ: особенности обучения, воспитания и психологической поддержки»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Менің жазғы демалысым
Егіндікөл ауданы әкімдігінің
"№ 2 Егіндікөл орта мектебі" КММ
Тақырыбы:
Менің жазғы демалысым
Өткізген:Амантаева Д.Н.
7-сынып
Сабақ №:31 Пәні:Қазақ тілі Күні: 25.10.2014 Сынып: 7
Сабақтың тақырыбы: Менің жазғы демалысым Сабақтың мақсаты:Білімділік:. Оқушыларға жаңа сабақты толық түсіндіру. Жаз мезгілі жайлы, ондағы өзгерістер мен ерекшеліктер жайлы мағлұмат беру. Оқушылардың ой - өрісін дамыту үшін түрлі тапсырмалар орындау.Диалог арқылы өзара сөйлесе білуге үйрету. өздігінен жұмыс істеу арқылы қорытынды шығаруға машықтандыру. Дамытушылық: Оқушылардың дүниетанымын, сөздік қорын, көре отырып әңгімелеп беру қабілетін, ойлау қабілетін дамыту Тәрбиелік:Шығармашылық қабілеттерін, ойларын дамыту, ізденімпаздық қасиеттерін қалыптастыру; өзін-өзі бағалай білуге, басқалардың көзқарасын тыңдап, сыйлай білуге тәрбиелеу; Оқытудың нәтижесі: Оқушылар сабақтан соң:
• Сын есім және оның түрлерін меңгереді.
• Сын есімнің жасалуын тапсырмалар арқылы еске түсіреді,біледі.
• Сыни ойлау дағдысы жетіледі.
• Топпен жұмыс жасай алады, топтық ережеге сүйенеді.
• Өз ойын еркін жеткізеді,дәлелдейді. Дереккөздер: Интерактив тақта,плакаттар,стикерлер,маркерлер, суреттер.
Сабақтың кезеңдері (уақыты) ( | Мұғалімнің іс-әрекеті (Действияучителя) | Оқушының іс-әрекеті (Действия ученика) | |
Ұйымдастыру бөлімі 4 мин. | Сабақты тіл туралы өлең шумақтарымен бастаймыз. Қазақ тілі – Атаң, Анаң, Қуат алар Отан да одан, Дүниеде ешбір асыл Тең келмейді қатар оған Дұшпаның да бас иетін, Тілің – ұлттық қасиетің. Бір мен екі алмаңдар Үшке алданып қалмаңдар Кілең төрттік алғандар Бесті ғана армандар, - деген өлең шумағы арқылы оқушылардың пәнге, сабаққа қызығушылыған арттырып, тапсырмалар беру. | Оқушыларды сабақтың тақырыбы мен кезеңдерімен таңысады. Сабақтың тақырыбы мен кезеңдері жайлы түсінік алады. Менің қойған сұрағыма кезекші жауап береді. | |
Үй жұмысын тексеру 3 мин. | Оқушыларға өткен сын есім туралы қайталап келуге берілген.Сұрақтар қоя отырып үй жұмысын сұраймын. | Оқушылар ережені айтып шығады. | |
Жаңа лексика мен грамматиканы үйренуді жандандыру. Терме диктант. Мәтінмен жұмыс Сергіту сәті 2мин. Диалог құрау Постермен жұмыс | Оқушыларға туынды есім ережесін түсіндіремін.Мысалдар келтірту. Басқа сөз табынан жұрнақ арқылы жасалған сын есімді туынды сын есім деп атайды. М:өнерлі. Әр топқа мәтін беріледі.Топ мәтінді оқиды,талқылайды. 1)Мәтінді оқиды. 2)Диалог құрайды. Видеоролик арқылы оқушыларды билетіп көңіл-күйлерін көтеру. Төрт топқа тақырып таратлыды. Сол тақырыпқа қарап олар диалог құрайды. 1-топ- Жазғы демалыс, 2-топ-Күзгі демалыс,3-топ-Көктемгі демалыс,4-топ-Қысқы демалыс. Сосын сол құрған диалогқа постер құрайды. | Оқушылар зейін қойып тыңдайды,сұрақтарға жауап береді.Оқушылар мұғалімді мұқият тыңдап ,дәптерлеріне сын есімдерді ғана жазады. Өздері бір-бірін тексеріп,бағалап шығады. 1-қате- «5», 2-қате «4» 3-қате- «3» Топ мәтінді оқиды,талқылайды.Сол мәтінге қарап диалог құрастырады. Топтар бір-біріне қояды.ортаға екі адам шығып оқиды. Оқушылар экранға қарап билейді Топ өздері ішінен жұп болып бөлінеді де берілген тақырыптарына диалог құрайды. Сосын сол құрған диалогқа постер құрайды. Оқушылар бағанға ажыратып жазады,сосын жұрнақтарында бөлек бағанға жазады. |
Бекіту мин | Оқушыларға сұрақтар қоя отырып сабақты бекітемін. | Оқушылар сұрақтарға жауап береді. | |
Рефлексия мин. | Стикерлер таратылып беріледі. Тақтада бақыт ағашы ілулі тұрады. Стикерлерін соған іледі. | Оқушылар сабақтан алған әсерлері жайлы стикерлерге жазып, оқиды,плакатқа жабыстырады. | |
Бағалау мин | Оқушылар өздерін бағалап шығады. | Оқушылар өз-өзін бағалайды.Топ басшысы бағалайды.Сосын мұғалім бағалайды. | |
Үйге тапсыр ма мин | 4-тапсырма бет 62 | Күнделіктерін ашып үй жұмысын жазып алады. |
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/238784-meni-zhazy-demalysym
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Специфика профессиональной деятельности учителя-дефектолога в дошкольной образовательной организации»
- «Организация дистанционного обучения в профессиональных образовательных организациях по ФГОС СПО»
- «Доступная среда в образовательной организации в условиях реализации ФГОС»
- «Сурдопедагогика: теоретические и практические аспекты работы с детьми с нарушениями слуха»
- «Монтессори-педагогика в работе с детьми дошкольного возраста»
- «Профилактика выгорания и вторичной травматизации специалистов, работающих с кризисными состояниями»
- Организация досуговых мероприятий и развитие социального партнёрства в дополнительном образовании детей
- Методист дошкольной образовательной организации. Педагогика и методика дошкольного образования
- Руководитель специальной (коррекционной) школы. Менеджмент в образовании
- Управленческая деятельность в организации дополнительного образования детей
- Физическая культура. Педагогическая деятельность по проектированию и реализации образовательного процесса
- Психологическое консультирование и оказание психологической помощи

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.