Охрана труда:
нормативно-правовые основы и особенности организации
Обучение по оказанию первой помощи пострадавшим
Аккредитация Минтруда (№ 10348)
Подготовьтесь к внеочередной проверке знаний по охране труда и оказанию первой помощи.
Допуск сотрудника к работе без обучения или нарушение порядка его проведения
грозит организации штрафом до 130 000 ₽ (ч. 3 статьи 5.27.1 КоАП РФ).
Повышение квалификации

Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014

Почему стоит размещать разработки у нас?
  • Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
  • Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
  • Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
Свидетельство о публикации
в СМИ
свидетельство о публикации в СМИ
Дождитесь публикации материала и скачайте свидетельство о публикации в СМИ бесплатно.
Диплом за инновационную
профессиональную
деятельность
Диплом за инновационную профессиональную деятельность
Опубликует не менее 15 материалов в методической библиотеке портала и скачайте документ бесплатно.
28.04.2017

Қазақ тілінен ашық сабақтың әзірлемесі «Сәлем! Сенің атың кім?»

Уаисова Алма Сурагановна
Қазақ тілі мен әдебиеті мұғалімі
Данный открытый урок разработан по обновленной программе обучения в 1 классе.

Содержимое разработки

Сабақ:қазақ тілі

Тақырыбы:Сәлем! Сенің атың кім?

Мектеп:КММ «№5 орта мектеп»

Мұғалімнің есімі: Уаисова А.С.

Күні:

Сынып:1

Қатысқандар саны: 12

Қатыспағандар саны: 0

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

Тыңдалым:

1.1.1.1. Сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және оған сәйкес дұрыс әрекет ету(қимыл,ым мен ишараны қолдану,іс-әрекет жасау)

1.1.2.1.Күнделікті өмірде қолданылатынтаныс сөздердің мағынасын түсіну.

Айтылым:

1.2.3.1 Сұхбаттасының не туралы айтқанын түсіну және тілдік нормаларды сақтай отырып, түрлі тәсілдермен жауап беру.

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар:

Амандасу, танысу үлгілерінің қарапайым түрлерін қолдана алады

Оқушылардың басым бөлігі:

Сабақта үйренген амандасу,танысу үлгілерін адамның жас ерекшеліктеріне байланысты орынды қолдана алады

Кейбір оқушылар:

Амандасу үлгілерінің басқа да түрлерін айта алады, амандасу, танысу үлгілерін өмірлік жағдаяттарда еркін қолдана алады

Тілдік мақсат

Оқушылар:

Амандасу, танысу сөздерін айта алады.

Амандасу үлгілерін адамның жас ерекшеліктеріне сай қолдана алады

Негізгі сөздер мен тіркестер:Сәлем!Сәлеметсіз бе! Сенің атың кім?

Алдыңғы оқу

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңдері

Жоспарланған жұмыс

Ресурс-тар

Басталуы

М.К.

Сабақтың басталуын жағымды көңіл-күй қалыптастыру.

«Қайырлы таң» шаттық шеңбері

Қайырлы таң алтын күн!

Қайырлы таң көк аспан!

Қайырлы таң жер ана

Аман есен болайық!

Бейбітшілік қалайық!

Сабақтың тақырыбын анықтау:

-Бүгін сабаққа Алмабек келіп тұр.

-Ол сендермен қалай амандасады?

-Қалай танысады?

-Сабақтың тақырыбы қалай аталады?

-Сабақта не туралы сөйлесеміз?

Алмабек-

тің суреті

Ортасы

Сабақтың аяқталуы

Суретте екі бала амандасып тұр

-Қалай ойлайсыңдар балалар не істеп тұр?

Ата мен әженің суреті көрсетіледі.

-Қыздар ата мен әжені кездестіргенде қалай амандасады?

-Сәлеметсіз бе! Оқушылар жеке қайталайды.

М.К.Ұ1-тапсырмаТыңда, қайтала.Үлгі бойынша сөйлес

Ойлау деңгейлері

Бағалау критерийлері

Білу және түсіну

Сәлем!Сәлеметсіз бе! Сөздерін тыңдайды,есте сақтайды

Қолдану

Сөздерді қайталайды

Қалыптастырушы бағалау. Қол белгісі

М.К.Ұ.2-тапсырмаТыңда,қайтала.Ойлан.

Ойлау деңгейлері

Бағалау критерийлері

Білу және түсіну

Тақырыпқа байланысты сөздерді тыңдайды, есте сақтайды.

Қолдану

Сөздері қайталайды.Қыздың аттары ай, жұлдыз, гүл сөздерімен байланысты екенін түсінеді.

Сөздік жұмыс.Сөзді үш тілде тыңдайды,қайталайды.

О.Ж.Оқушылар өз атына байланысты суретін салады

Сергіту сәті

Ұ.3-тапсырма Тыңда,қайтала.Үлгі бойынша сөйлес

Ойлау деңгейлері

Бағалау критерийлері

Білу және түсіну

Амандасу,танысу сөздерін айтады

Қолдану

Жұптасып бір-бірімен сөйлесе алады

Бағалау критерийлері

Дескрипторлар

. Амандасу,танысу сөздерін айтады

-амандасу,танысу сөздерін дұрыс айта алады

. Жұптасып бір-бірімен сөйлесе алады

-сұрақтарды қойып,жауап бере алады

Қалыптасырушы бағалау.«Шапалақ» Өзін-өзі бағалайды

М.К.Ұ.Дәптермен жұмыс

1-тапсырма.Бастыр.Сыз.

2-тапсырма.Тыңда.Белгіле.

Ө.Қосымша тапсырмасы арқылы оқушылардың білімін бекітеміз

Кері байланыс. «Күннің көзі»

Жетістік критерийлері:

1.Амандасу, танысу сөздерін айта алады.

2.Сұрақтарды қойып, жауап бере алады

Суреттер

Оқулық,

аудио-

диск

Қағаз,

қарындаш

Интербелсенді тақта

1 жазу дәптері

Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/255786-aza-tilinen-ashy-sabaty-zirlemesi-slem

Свидетельство участника экспертной комиссии
Рецензия на методическую разработку
Опубликуйте материал и закажите рецензию на методическую разработку.
Также вас может заинтересовать
Свидетельство участника экспертной комиссии
Свидетельство участника экспертной комиссии
Оставляйте комментарии к работам коллег и получите документ
БЕСПЛАТНО!
У вас недостаточно прав для добавления комментариев.

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.

 

Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)

Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.

Рекомендуем Вам курсы повышения квалификации и переподготовки