- Курс-практикум «Педагогический драйв: от выгорания к горению»
- «Оказание первой помощи в образовательных учреждениях»
- «Труд (технология): специфика предмета в условиях реализации ФГОС НОО»
- «ФАООП УО, ФАОП НОО и ФАОП ООО для обучающихся с ОВЗ: специфика организации образовательного процесса по ФГОС»
- «Специфика работы с детьми-мигрантами дошкольного возраста»
- «Учебный курс «Вероятность и статистика»: содержание и специфика преподавания в условиях реализации ФГОС ООО и ФГОС СОО»
- «Дискалькулия: профилактика и коррекция нарушений в овладении счетными операциями у детей»
- «Основы сенсорной интеграции и возможности применения сенсорной комнаты в работе с детьми»
- «Применение элементов прикладного анализа поведения (ABA-терапии) в работе с детьми с РАС»
- «Фитнес-программы для детей: возрастная физиология и методика построения занятий»
Свидетельство о регистрации
СМИ: ЭЛ № ФС 77-58841
от 28.07.2014
- Бесплатное свидетельство – подтверждайте авторство без лишних затрат.
- Доверие профессионалов – нас выбирают тысячи педагогов и экспертов.
- Подходит для аттестации – дополнительные баллы и документальное подтверждение вашей работы.
в СМИ
профессиональную
деятельность
Конспект занятия «Урок здоров'я у лісовій школі»
Конспект заняття
«Урок здоров’яу лісовій школі»
П’яних Ірина Іванівна
Комунальний дошкільний учбовий заклад №351
м. Донецьк, Україна
Виховник
Мета: познайомити дітей про значення вітамінів в організмі;
закріплювати знання про оздоровлення організму;
розширювати знання про лікарські рослини;
стимулювати бажання піклуватися про своє здоров’я;
розвивати пам'ять,увагу;
виховувати бережливе ставлення до себе.
Матеріал до заняття: іграшки ,картинки з зображенням тварин і лікарських
рослин,кружки з чаєм, яблука, горіхи, мед, морква, капуста.
Хід заняття.
Вихователь звертає увагу дітей на конверт, який отримала від поштаря (доросла людина виконує роль поштаря).
Діти! Я отримала листа, де нас запрошують до лісової школи на урок здоров’я. Але лист, діти, не підписаний. Як ви гадаєте, хто його нам написав?
Відкриває конверт.
Діти, тут є підказка, загадки про наших невідомих друзів. Відгадайте і дізнаєтесь про кого загадки.
Руда і пухнаста
В неї є горішки
Шишок повна скриня,
Це вона готує
Нам усім гостинці.
(Білка)
Хоч не шию я ніколи В літку сіренький,а взимку біленький.
А голок завжди доволі Довгі вуха має,швидко в лісі стрибає.
(Їжак) (Заєць)
Волохатий топтунішка, любить мед і зветься (Ведмідь.)
Вихователь: Молодці, ви відгадали усіх звірів,це білка, їжак, заєць, ведмідь (виставляє картинки цих тварин на дошці).
Вихователь: А у мене до вас запитання,діти, ці тварини дикі чи свійські?
Діти: Дикі!
Вихователь: Де вони мешкають?
Діти: У лісі.
Вихователь: Тоді нам потрібно вирушати до лісу. Це далеко, нам треба їхати,але на чому?
Діти: На машині,на автобусі,на поїзді…
Вихователь: Я вибираю поїзд, так буде швидше,стаємо один за одним, ви будете вагончиками,а я тепловозом.
Вихователь: Нарешті ми приїхали, дивіться нас зустрічають заєць і їжачок.
Заєць: Добрий день,малята,раді вас вітати!
Їжачок:Листа вам відіслали і щиро вас чекали!
Заєць:Підготували вам подарунки,від мене морква і капуста.
Їжак: А від мене духмяні яблука.
Вихователь: Дякуємо вам, друзі. Діти ці подарунки дуже корисні для нашого здоров’я, в яблуках є залізо, в капусті багато кальцію, а в моркві керотину. Ці вітаміни потрібні нам,щоб не хворіти. А давайте зараз пограємо.
Дидактична гра : Впізнай за смаком.
Заєць: Тепер настав час відпочинку - ми проведемо фізкультхвилинку.
Вихователь: Спасибі вам їжачок і зайчатко,підемо ми далі чекати білочку і ведмедика.
Діти роблять рухи ходьби на місті.
Вихователь: Один, два, три, чотири, п’ять, ми йдемо у ліс гуляти.
Вихователь: Погляньте,а ось ведмедик і білочка.
Білочка: Добрий день,малятка!
Ведмідь:Добрий день,хлопчики й дівчатка!
Ми вас чекали і подарунки приготували. Від мене медок.
Білочка: А від мене горішки.
Вихователь: Спасибі вам друзі.
Діти, горіхи і мед – теж дуже корисні для людей. Медом лікують безліч хвороб,а горіхи корисні для серця, а коли їх з’єднаєшь це така смакота, бажаєте скуштувати?
Діти: Так!
Вихователь змішує горіхи і мед, пригощає дітей.
Вихователь: Дуже солодко,зараз попити чого-небудь,щось я чую…
Сова: У-У-У я вам допомогу. Я сова всюди я літаю, лікарські трави збираю. М’яту зараз заварю і чаєм всіх вас пригощу.
Вихователь: Поки сова готує нам чай , я вам розповім про лікарські рослини.
Сова: Ось і готовий чайок для слухняних діток.
Вихователь: Спасибі вам, наші друзі сова ведмідь, зайчата,білочка,їжачок за ваші корисні поради,за урок здоров’я у лісовій школі. Ми з вами повертаємось до дитсадка.
Адрес публикации: https://www.prodlenka.org/metodicheskie-razrabotki/37866-konspekt-zanjatija-urok-zdorovja-u-lisovij-sh
БЕСПЛАТНО!
Для скачивания материалов с сайта необходимо авторизоваться на сайте (войти под своим логином и паролем)
Если Вы не регистрировались ранее, Вы можете зарегистрироваться.
После авторизации/регистрации на сайте Вы сможете скачивать необходимый в работе материал.
- «Реализация инклюзивного образования детей с ОВЗ по ФГОС ДО: технологии и методы работы»
- «Особенности работы специалистов службы сопровождения с обучающимися с расстройствами аутистического спектра в соответствии с ФГОС»
- «Современные подходы к изучению физики»
- «Учебно-воспитательная работа со школьниками в соответствии с ФГОС»
- «Современные педагогические технологии и методика организации инклюзивного процесса для учащихся с ОВЗ при реализации ФГОС НОО»
- «Применение элементов прикладного анализа поведения (ABA-терапии) в работе с детьми с РАС»
- Психологическое консультирование и оказание психологической помощи
- Особенности обучения предмету «Труд (технология)»
- Основы тифлопедагогики в работе педагога с обучающимися с нарушениями зрения
- Теория и методика преподавания музыки в образовательных учреждениях
- Комплексное обеспечение социальной реабилитации и абилитации детей и взрослых
- Методика организации учебно-производственного процесса

Чтобы оставлять комментарии, вам необходимо авторизоваться на сайте. Если у вас еще нет учетной записи на нашем сайте, предлагаем зарегистрироваться. Это займет не более 5 минут.